ДО УВАГИ ВСІХ ЧЛЕНІВ АКАДЕМІЇ!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

У зв’язку із прийняттям нового Закону України «Про громадські організації» , згідно рішення Президії УАН від 23 лютого 2016 № 16/1 проводиться перереєстрація членів УАН.
 
Для перереєстрації Вам необхідно надати до 15 листопада 2016 р. в електронному та роздрукованому вигляді:
1. Реєстраційну картку члена УАН (див. додаток).
2. Рейтингову картку члена УАН (див. додаток).
3. Автобіографічну довідку та фото в електронному вигляді (за зразком) для розміщення на сайті УАН.
4. Скан-копії дипломів про науковий ступінь та вчені звання.
5. Звіт про найвагоміші наукові та виробничі здобутки (винаходи, патенти, надруковані праці, впровадження нових наукових розробок та видів продукції, тощо) українською та англійською мовами.
6. По-бажанню, можна додати анотації Ваших розробок, які можуть бути реалізовані при наявності фінансування (грантів).
 
Інформацію надсилати:
- на електронну пошту uaninfo@ukr.net;
- роздрукований  варіант з особистим підписом (звичайним листом) на поштову адресу УАН: 03142, м.Київ, вул. Семашка, 13;
- або передати в секретаріат Президії.
 
Увага! Якщо інформація не буде надана до 15 листопада 2016 року, це буде свідчити про бажання такого члена УАН припинити своє членство в УАН і його буде виключено із Реєстру членів УАН. Відповідну інформацію буде оприлюднено на сайті та у ЗМІ УАН.
 
Увага! Ваш особистий підпис під реєстраційною та рейтинговою карткою члена УАН, біографічній довідці означає про Вашу згоду на використання наданої Вами інформації  (за виключенням поштових та електронних адрес, номерів телефонів) (згідно Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 року) в інтересах УАН для формування Вашого та УАН іміджу, просування досягнень членів УАН в Україні та поза її межами. Для досягнення цієї мети інформацію може бути розміщено на сайті УАН та використано у друкованих, електронних виданнях, буклетах УАН, на конференціях, форумах, виставках, тощо.