Герою України, академіку УАН, Поташнику Семену Ізраілевичу – 90!

25.05.2020 - 09:00

 

Це – дійсно, - Подія!

Наш колега, член Президії УАН, академік  Семен Ізраілевич Поташник сьогодні відзначає свій 90-річний Ювілей!!!

Ті хто знайомий з цією видатною Людиною, мав радість та задоволення  спілкуватися з цією Особистістю, не можуть не дивуватися його енергетиці, здібності бути настільки контактним, уважним та глибоко професійно-заглибленим в питання (робочі, вузькоспеціалізовані, чи життєві) з якими до нього звертаються..

Напруга, яка тебе охоплює перед зверненням до цієї багатогранної і, без всяких лестощів, -  обдарованої людини, Керівника з великої літери,  талановитого Енергетика, Лідера енергетичного ветеранського руху, Науковця… зникає після перших хвилин спілкування..

І тільки не втомлюєшся дивуватися  здатності Семена Ізраілевича - Чути, вміти розгледіти головне,  але не сором’ящомуся  сказати що в чомусь  потрібно ще розібратися (хоча це буває дуже й дуже рідко)..

Сьогодні, вітаючи Ювіляра, ми приєднуємося до багато чисельних привітань і зичимо тільки одного, - бути разом з нами в роботі, житті ще багато-багато років! Бути в Здоровій гарній пам’яті, доброму гуморі і як завжди, -  своїм прикладом невтомного служіння Державі, своєму Народові, колективам однодумців та своїм близьким  і надалі надихати молодших, до яких ми із вдячністю відносимо і себе!!!

Ми пишаємося Вами, вельмишановний Ювіляре!!!

                              Члени Президії Української Академії наук