Збори Полтавського регіонального відділення УАН

09.09.2019 - 13:30

7-го вересня 2019 року в місті Миргород,  в  санаторіях «Березовий гай»  і «Полтава» ПрАТ     «Миргородкурорт», відбулися    збори  Полтавського  регіонального відділення УАН.    

В зборах прийняли  участь члени Президії  академії - Президент УАН - Оніпко О.Ф.,  Головний вчений секретар - Скопенко А.Ю.,  Голова обліково-мандатної комісії УАН, директор  Центру інновацій  інвестицій та міжнародних зв’язків УАН-Єговкін В.А.

Віідбулися перемовини  з Генеральним директором, Головою ради директорів ПрАТ«Миргородкурорт»  Гавловським  Олександром Даниловичем та,головними спеціалістами ПрАТ (Заступник генерального директора з питань матеріально-технічного розвитку - Кваша В.І., Головний лікар Санаторію «Березовий гай» - Мандрика А.Я.,  Головний лікар Санаторію «Полтава» - Мельник Н.І., Заступник генерального директора по медичній частині, член Ради директорів – Бутенко Н.О. та ін.).

В переговорах прийняли участь  партнери УАН, керівники підприємства ТОВ «Науково Дослідний Центр «Медінтех»»  (Директор -Чухраєв В.М., Комерційний директор- Терещенко Д.О., технічний консультант- Корбут С.) . Прийнято рішення про співпрацю Академії , її інститутів та партнерів з    ПрАТ     «Миргородкурорт» ,спільну науково-дослідну діяльність, інновації в медицині та санаторно-курортному лікуванні, організацію оздоровчого туризму, покращення екологічного стану довкілля,в т.ч.- водних ареалів регіону,енергоефективність закладу та можливість  застосування поновлюваних джерел енергії тощо.

Збори вів Керівник Полтавського  регіонального відділення Академії, Віце-президент УАН – Дудченко М.О. (Порядок денний- додається).                                     

Президент УАН Оніпко О.Ф. висловив велику вдячність керівництву Прат «Миргородкурорт»   та, особисто,- Генеральному директору, Голові ради директорів Гавловському  Олександру Даниловичу за збереження санаторно-лікувального комплексу в такому чудовому стані, примноженні його досягнень в оздоровчій сфері, підтриманні високих стандартів в лікуванні та рівня кадрового потенціалу і наголосив на  готовності всебічно сприяти силами Української Академії наук в підтриманні високих показників якості послуг, впровадженні інновацій, спільних наукових напрацювань із колективом Закладу.  

Президентом Академії було висловлені й критичні зауваження на адресу регіонального Відділення стосовно низького рівня використання потенціалу його членів та недостатності їхнього вкладу в економіку та інші сфери життя Регіону. Необхідно розвивати  впровадження досвіду й інноваційних напрацювань Академії та її партнерів на прикладі співпраці з ПрАТ «Миргородкурорт». Розвиток такого  співробітництва дозволить його продукувати не тільки в закладах галузі, але й поширити на інші міста та території (територіальні громади).

Президент УАН, також, наголосив на необхідності підвищення впливу Відділення на процеси  у соціально - економічній сфери Полтавщини, підготовки якісних кадрів для регіону, доручив Бюро Відділення приділити першочергову увагу завданню омолодження складу, виховання нової генерації вчених та талановитої молоді.

Учасники Зборів наголошували про необхідність   більш тісної співпраці із територіальними громадами і, зокрема, громадами міста Миргорода і Миргородського району..

Попередні перемовини вже відбулися, зазначив у своєму виступі Директор Центру інновацій та інвестицій академік УАН- Єговкін В.А. і вони показали велику зацікавленість миргородців до  досвіду практичних напрацювань Академії. 

Про перспективність співпраці із УАН і зацікавленість до впровадження новинок прогресу в практичній діяльності Закладу, говорила в своєму виступі й Заступник генерального директора по медичній частині, член Ради директорів – Наталія Олександрівна Бутенко, особливо виділяючи  питання Екології, медичних інновацій та покращення енергоефективності закладу. Нею запропоновано Президії Академії надати пропозиції можливих напрямів та практичних Проектів для їх розгляду Радою директорів та спеціалістами установи.

Учасники висловили побажання організаторам підготувати та провести найближчим часом, розширений  Захід  для  обговорення практичних дій та пропозицій.